Megyei úszós bajnok Csőregi Ferenc

A Komárom-Esztergom Megyei Horgászegyesületek Szövetsége a hétvégén a Táti tavon rendezte meg a Megyei Egyéni könnyű úszós Bajnokságot, amelynek célja az úszós horgász szakág népszerűsítése volt.

Az úszós bajnokság egy igazán jó lehetőség a megyei horgászoknak megmérettetni magukat egy erős mezőnyben.

A versenyen 12 finom szerelékes horgász indult. Az első helyet Csöregi Ferenc szerezte meg 46 kilogrammos fogással, második lett Tóth Szalkai Zoltán 36 kilogrammal, ők mindketten az esztergomi Vasas Horgász Egyesület tagjai. A dobogó harmadik helyére Fülöp Sándor, a Táti Horgász és Környezetvédő Egyesület versenyzője állhatott fel, 33 kilogrammos fogással.

Hamarosan szurkolhatunk a KEMHESZ csapatának a Tagszövetségi Csapatok Országos Bajnokságán, melyet július 09-10-én Szegeden a Maty-éri versenypályán rendeznek.

Kép és szöveg: KEMHESZ