Kedden Tatán, a Malom és Kacsa Rendezvényközpontban tartotta ülését a Rába–Duna–Vág Európai Területi Társulás (ETT) közgyűlése Popovics György elnök vezetésével.
A résztvevők, köztük Borsó Tibor FB-tag, a vármegyei közgyűlés alelnöke és Vasi Emma ETT-igazgató áttekintették a Társulás elmúlt időszakának szakmai és pénzügyi tevékenységét, elfogadták a 2026. évi munkatervet, pénzügyi terveket, valamint tárgyaltak a folyamatban lévő és előkészítés alatt álló nemzetközi projektek helyzetéről is.
Az ülés során kiemelt figyelmet kaptak a Kisprojekt Alap megvalósításának tapasztalatai és tervezett felhívása, a határ menti együttműködések erősítését szolgáló pályázatok, valamint az RDV ETT jövőbeni fejlesztési és partnerségi lehetőségei. A Közgyűlés emellett több, a szervezet működését és hosszú távú stabilitását érintő döntést is meghozott.
Köszönjük a tagok aktív részvételét, a konstruktív szakmai egyeztetéseket és az együttműködést!