A vármegyei önkormányzat programja a megelőzésre helyezi a hangsúlyt.
Romanek Etelka, a vármegyei közgyűlés alelnökének megnyitóját követően a tatabányai TSZC Bánki Donát-Péch Antal Technikumban folytatódott a vármegyei önkormányzat által két hónapja indított 14 rendezvényből álló drogprevenciós programsorozat.
A diákok nagy figyelemmel és érdeklődéssel hallgatták az addiktológus és a felépülő, már segítő munkatárs előadását a “Tisztán előrébb jutsz!" című program keretében.