Van kiút - a hit ereje a felépülésben

Van kiút - a hit ereje a felépülésben

A tatai Új Esély Központ a helyi Művelődési Házban rendezett szakmai napot, melyen Romanek Etelka, a vármegyei közgyűlés alelnöke is vett részt.

A hit, a közösség és a felépülés kapcsolatáról gondolkodtak együtt szakemberekkel, lelkipásztorokkal és tapasztalati előadókkal.

Az eseményen betekintést nyerhettek az Új Esély Központok működéséről, a szenvedélybetegségból való felépülés lehetőségeiről, a hit és a lelki erőforrások szerepéről, személyes felépülési történetekről és segítségnyújtási lehetőségekről.

Pál Feri atya előadása a hit, az emberi erőforrások és a felépülés kapcsolatáról szólt.

Galéria

Vissza