A dunaszentmiklósi falunap nyitányaként a művelődési házban vetítették le a települést bemutató kisfilmet, amelyet a vármegyei önkormányzat készített.
Már az eteiknek is van imázsfilmje a vármegyei önkormányzat jóvoltából, sőt új óvodaépület is létesülhet a faluban!
Kolonics Péterné polgármester nyitotta meg szombaton a „Csolnokon alkotnak” kiállítást, amely a helyi alkotók kreativitását dicséri.
Kisigmánd imázsfilmjét adta ajándékba a szombati falunap forró délutánján Popovics György, a vármegyei közgyűlés elnöke Pécsvárady Attila polgármesternek.
Ajándékokat adott át Popovics György, a vármegyei közgyűlés elnöke a bakonyszombathelyieknek a szombati falunap megnyitóján.
Különleges volt a szombati Nagyigmándi Nap, mivel idén 790 éves a település. A Szabadidőparkban tartott rendezvényt Hajduné Farkas Erika polgármester és Popovics György, a vármegyei közgyűlés elnöke nyitotta meg.