A Kő Kövön fesztivál kiváló alkalom volt, hogy Popovics György, a megyei közgyűlés elnöke átadja az összetartozást jelképező Megyezászlót.
A páros találkozó keretei között hamarosan a vértessomlóiak utaznak Pilismarótra!
A rendezvény remek alkalom volt a Megyezászló átadására is.
Remek hangulat és változatos programok várták a rendezvényre érkező vendégeket.
A hetedik állomáson háromszázan vágtak neki a települést körülölelő erdőknek és mezőknek.
A megyei önkormányzat " megyénk Körül, Megyünk körül" című megyei identitás pályázat keretében szervezett páros találkozón a falu történetével és nevezetességeivel ismerkedhettek a látogatók.